top of page

Наша турбота - в діях

8.png

«Солідарність у дії» - незалежна організація, що надає терміново необхідні речі громадам та окремим людям в Україні. Ми зібралися разом, щоб доставити допомогу мирним українцям і тим, хто захищає свою землю та свій народ.

Line background.png

Про нас

Line background.png

Ми – група друзів з України, Німеччини, Латвії, Великобританії та інших країн світу. Ми познайомилися близько 10 років тому, коли жили разом і будували екологічний тренінговий центр в центральній Україні. Нас об’єднують роки взаємної співпраці, дружби та професійних стосунків. Зараз ми робимо все можливе, щоб врятувати життя наших друзів в Україні.

Чому «Солідарність у дії»?

Слой 4-1.png

Налагоджена логістика

Завдяки нашій розгалуженій мережі по всій Європі та Україні ми швидко доставляємо допомогу в райони, які найбільше постраждали від війни.

Слой 2.png

Відповідь на найнагальніші потреби

Ми отримуємо запити напряму від наших друзів і спільнот у гарячих точках, тож ми знаємо, що саме вони потребують.

Слой 4.png

Без бюрократії

Ми діємо швидше, ніж більшість великих організацій, тому що не маємо внутрішніх бюрократичних процедур. Усі отримані кошти безпосередньо йдуть в нашу роботу в Україні, без затримок чи накладних витрат.

About us
Line background.png

Наша команда 

в алфавітному порядку

Як ми працюємо

Ми безпосередньо підтримуємо людей, лікарні та захисників в Україні

Ми безпосередньо підтримуємо людей, лікарні та захисників в Україні.

 Ми підтримуємо лікарні Полтавської області, Києва та Східної України  постачанням терміново необхідних медичних товарів, таких як: інфузійні набори, хірургічне обладнання, перев’язувальні матеріали, шприци та ліки. Ми також відповідаємо на індивідуальні медичні потреби та доставляємо ліки проти раку, антибіотики, контрацептиви та ліки проти неінфекційних захворювань, наприклад,  препарати для щитовидної залози.

Line stroke-1.png

Підтримка українських захисників

Наші друзі з Харкова, Києва, Львова та менших українських міст захищають країну у лавах  Територіальної оборони чи Української армії. Їм гостро потрібні засоби першої медичної допомоги, засоби індивідуального захисту військовослужбовців та інше.

Line stroke.png
How we work

Що нам вдалося передати

З початку повномасштабної війни нам вдалося передати:

Слой 4-2.png

Медичні товари для лікарень та окремих людей: інфузійні набори, перев’язувальні засоби, знеболювальні, дитячі, онкологічні препарати, контрацептиви, ліки проти неінфекційних захворювань, аптечки першої допомоги, спеціальні бойові пов’язки, антибіотики, екстрені кровоспинні засоби, медичні турнікети.

Слой 4-1.png

Засоби захисту: бронежилети, каски, протигази, наколінники та налокітники, активні навушники, захисні окуляри та захисні рукавиці.

Слой 4.png

Інше обладнання: ручні ліхтарики, системи зв’язку, зарядні пристрої (повербанки), GPS-годинники, електрогенератори, автомобілі тощо.

Дякуємо

Як ви можете допомогти

Підтримати

Ваші  грошові внески забезпечують швидке та безпечне доставлення рятівних засобів туди, де вони найбільш потрібні.

Слой 2.png
Illustration 02.png

Поширити інфо

Ви також можете допомогти, поділившись нашим вебсайтом та каналом в Instagram, щоб більше людей дізналися про нашу роботу та про те, як підтримати народ України. Натисніть тут, щоб поділитися на Facebook, Twitter або електронною поштою.

  • Facebook
  • Instagram
Help

Підтримати

PayPal

Line stroke.png
  • При переказі, будь ласка, виберіть Personal PayPal Friends and Family (персональний переказ для друзів та родичів) — кошти надійдуть миттєво, та комісія не стягуватиметься.

  • Якщо ви хочете пожертвувати понад 999 євро, використовуйте окремі перекази: кожен окремий переказ не повинен перевищувати 999 євро.

Donate
Line background-1.png
Line stroke.png

Bank transfer

Банківський переказ
Solidarity in Action 
IBAN: DE08 430609671281657600
BIC: GENODEM1GLS
GLS Bank

ETH
0x689b3a15653a82155583da3e54d6dfe119c082ed
 

qr-1.png

BTC
3Dvjt8JZ9zATyCbB8XuTrod3ZP1JmSmcsA

 

qr.png
Line background.png
Newsletter
bottom of page